V NIMNICI SA USKUTOČNIL SEMINÁR S MARIÁNOM KOLNÍKOM S NÁZVOM FOCUS

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina zorganizovalo spolu s Mariánom Kolníkom seminár FOCUS - Dosiahnite to, na čom vám najviac záleží! Tento certifikovaný kurz spoločnosti FranklinCovey sa uskutočnil v dňoch 17. - 18. 5. 2018 v Kúpeľoch Nimnica a zúčastnilo sa ho 42 účastníkov. V spätných väzbách účastníci vyjadrili, že kurz bol pre nich prínosný v oblasti zamerania sa a organizácie času. Prijali tiež viacero impulzov a inšpiratívnych podnetov do svojho podnikania a osobného života.

Seminár sa začal vo štvrtok 17. 5. 2018 popoludní, kedy si mohli účastníci oddýchnuť vo wellnesse či využiť masérske služby v kúpeľoch. Po večeri program pokračoval diskusiou, počas ktorej Marián Kolník rozprával o veciach, ktoré považuje za dôležité pri vedení firmy a tiež v osobnom živote. Marián sa podelil o svoje cenné osobné skúsenosti z podnikania a rodinného života. Po skončení organizovaného programu účastníci zotrvali v kaviarni pri neformálnych rozhovoroch.

    

 

V piatok 18. 5. 2018 sa od rána konal certifikovaný kurz spoločnosti FranklinCovey - FOCUS. Seminár bol zameraný na to, ako využívať efektívne metódy organizácie času, plánovania a ako si osvojiť nástroje na zlepšenie osobnej a profesnej efektívnosti. Súčasťou seminára boli inšpiratívne videá a práca v skupinkách. Práca v skupinkách a vypracovávanie úloh boli časom cenného zastavenia sa, načerpania inšpirácie a nových pohľadov do zaužívaných postupov organizácie času a práce.

Kurz bol v neposlednom rade skvelou príležitosťou stretnúť sa s inými kresťanskými podnikateľmi a možnosťou vzájomne sa spoznať a obohatiť. Budeme sa tešiť na stretnutie na ďalšom kurze.

 

 

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie