Víkendovka pre chválový a modlitebný tím Spoločenstva ON

Počas víkendu 6. - 8. 4. 2018 sme boli pozvaní do Ždiaru viesť praktické vyučovania a workshopy  pre členov chválového  a modlitebného tímu Spoločenstva ON  zo Starej Ľubovne. V tíme nás bolo 5 služobníkov z nášho spoločenstva Martindom a z komunity Eben Ezer.

Víkednovka bola ukončením online chválového  kurzu s názvom ŠUPA (Škola uctievania - praktické aplikácie). Počas víkendu si účastníci mohli vypočuť prednášky o modlitbe chvál, o tom, aké dôležité je tráviť čas s Bohom v každodennom živote, a tiež mali možnosť prakticky si vyskúšať prorocký spev či hru na hudobných nástrojoch, tanec i vlajkovanie.

 Veľa času sme strávili aj v osobných rozhovoroch s členmi spoločenstva . Počas víkendu, bol každý deň priestor na svätú liturgiu, nakoľko sme boli v gréckokatolíckom prostredí a mladých zo spoločenstva sprevádzal gréckokatolícky kňaz. Snažili sme sa tiež vytvoriť priestor na praktické budovanie vzťahov a celého tímu, ktorý slúži v ich farnosti, práve modlitbou chvál. Víkend bol aj pre nás ako služobníkov veľmi príjemný, sami sme načerpali a odchádzali domov povzbudení.

Lenka Jamborová


 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie