Škola kreativity prináša inšpiráciu a učí novým zručnostiam

Pre tých, ktorí radi tvoria, majú chuť získať nové zručnosti a učiť sa od inšpiratívnych ľudí, sme pripravili Školu kreativity. Ide o sériu stretnutí s praktickou a tematickou časťou. V praktickej časti sa účastníci naučia tvoriť plagáty, bannery a vizuály na sociálne siete. Jej súčasťou je aj krátka nevyhnutná teória o farbách a typoch písma. Každý účastník tvorí priamo počas stretnutí v online grafickom programe vo svojom notebooku. Postupne budeme pracovať aj na reálnych zadaniach pre Martindom, takže naše výstupy sa objavia aj na verejnosti. Netajíme sa tým, že chceme podchytiť talenty a ľudí, ktorí budú ochotní občas vytvoriť grafiku pre spoločenstvo.

Prvé stretnutie sa uskutočnilo v piatok 20. 4. 2018 v priestoroch Martindomu na Rožňavskej 17 a pokračuje každý druhý piatok vo večerných hodinách. Ide o dlhodobejší projekt – jarný semester má 6 stretnutí, končí sa na sklonku júna. Jesenný semester pre tých, ktorí budú mať chuť pokračovať ďalej, bude mať 8 stretnutí, začne sa v septembri a skončí sa v polovici decembra. 

Školu kreativity pripravuje Andrej Kmeťo, ktorý sa v oblasti grafiky, marketingu a kreativity pohybuje profesionálne už viac ako 11 rokov. Tvorí pod značkou Ideas & Innovations a pôsobí aj v tíme Infocentra spoločenstva Martindom. Spolu s ním sa v tematickej časti predstavuje postupne 6 hostí. Grafik Marek Malina a štylistka a výtvarníčka Zuzana Bratková pomáhajú účastníkom rásť v kreativite a posunúť sa ďalej zdieľaním vlastných životných príbehov a skúseností. Martin Vacho, visual designer a webdizajnér ukáže, ako robia vizuálny dizajn profíci a na čo myslia pri navrhovaní aplikácií a stránok, aby s nimi mali používatelia výbornú skúsenosť. Miroslav Očenáš zo spoločnosti Kvety.sk upriami pozornosť na komunikáciu a tvorbu značky. PR manažérka Ivana Šalgová bude hovoriť o inšpirácii pri tvorbe a šesticu hostí jarného semestra uzatvára vloger Martin Ondruš. Pootvorí dvere do sveta komunikácie videom.

 

Tešíme sa všetko nové, čo sa naučíme!

 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie