Nahrávanie nového soakingového CD V Otcovom objatí II.

Pre veľký úspech prvého slovenského soakingového CD projektu Otcovo srdce s názvom V Otcovom objatí sme prijali pozvanie pripraviť jeho pokračovanie. Tentokrát ako Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina v spolupráci s o. z. Otcovo srdce pre Slovensko. Koordinátorkou tvorby CD sa stala Evka Hrešková a súčasťou hudobného telesa je niekoľko členov Martindomu - Maťka Belejová (spev, gitara, perkusie), Janko Beňo (klávesy), Boris Pasterák (kontrabas), Marek Majkút (elektrická gitara), ďalej Dominik Gabriel (spev, gitara) zo spoločenstva Južania z Trenčína a Mária Škovierová (spev, gitara, perkusie) a Robo Kolár (trúbka) za komunitu Eben Ezer z Bratislavy. Nahrávanie a mixáž si vzali na starosť Tomáš Palaj a Matej Fesič (Martindom). CD sme nahrávali live v Rodinkove počas semináru Intimita s Otcom v sobotu 3. 3. 2018. CD bude okrem 10 pôvodných piesní 4 rôznych autorov obsahovať aj hovorené vstupy.


V týchto dňoch pracujeme na mixáži zvuku a ak všetko pôjde podľa plánu, CD V Otcovom objatí II. by malo byť vonku už začiatkom mája. Tu je pár ukážok z nahrávania, zvuk je len z kamery, nebojte sa, na CD to bude znieť lepšie :)

Maťka Belejová: Vezmem ťaDominik Gabriel: Vezmi si všetkoMária Škovierová: Žalm 18 (tu sme zapojili aj ľudí, ktorých nevidíte, ale sedeli počas nahrávania v miestnosti a "nasávali Božiu prítomnosť")Mária Škovierová: Pieseň piesníEvka Hrešková: V kráľovstve bez konca

 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie