Deň rodiny - report 

Dňa 17. 5. 2015 naše Spoločenstvo organizovalo dlho očakávaný Deň rodiny v Bratislave. Členovia nášho spoločenstva, ktorí sa zúčastnili tohto dňa či už ako dobrovoľníci, alebo účastníci si túto spoločnú rodinnú oslavu spolu s návštevníkmi poriadne užili J Vďaka Bohu za pekné počasie, vďaka ktorému prišlo do Medickej záhrady okolo 1500 – 2000 ľudí. O podujatí informovali viaceré mediálne portály, a tak sme spolu vyslali jasný signál o tom, že na rodine nám naozaj záleží.

Na hlavnom pódiu sa striedal hudobný program s hovoreným slovom a svedectvami o hodnote rodiny a osobnými príbehmi. Pre deti boli pripravené dva skákacie hrady, hrnčiar a mnoho zaujímavých atrakcií a súťaží. Na svoje si prišli aj manželské páry, pre ktoré sme v manželskej kaviarni pripravili priestor pre nerušený rozhovor. Tí odvážnejší sa mohli v rozhovore pri káve nechať viesť aj pracovným listom s manželskými otázkami „na telo“. K zaujímavým atrakciám patrila aj atletická prekážková dráha s profesionálnymi trénermi. Príjemnú spomienku na tento vydarený deň si účastníci mohli nechať urobiť vo fotoboxe, kde bolo k dispozícii množstvo zábavných rekvizít pre spoločnú fotografiu.

Som vďačný Bohu za to, že sme mohli byť spolu ako duchovná rodina svedectvom pre ostatných. Až postupne sa od ľudí dozvedáme o všetkom, čo Boh konal. Viacero  rozhovorov sa skončilo modlitbou, videl som ľudí, ktorým sa tisli slzy do očí po tom, ako sa ich Boh cez našich služobníkov dotkol. Je naozaj super že môžeme spolu prinášať Božie hodnoty a Jeho prítomnosť aj do ulíc nášho mesta.

REPORTÁŽ: Tu si môžete pozrieť (začiatok od času 7:30) reportáž z Dňa rodiny, ktorá bola odvysielaná v relácii Orientácie na programe RTVS 2.

 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie